Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
10:00
Værløse BK
Brede IF
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Værløse BK
Hillerød Fodbold
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Værløse BK
Oversidder
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Værløse BK
5
Farum BK
4
8:8 U13 Drenge M (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Værløse
3
Herstedøster IC
3
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:15
Værløse BK
5
Frem Hellebæk
1
U19 Drenge Mester (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Værløse BK
Store Lyngby IF
M+50 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:30
Værløse BK
Kr. Værløse IF
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. sep
10:00
Bagsværd Kostskole og Gymnasium - Grundskolen
Hareskov Skole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Nord Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
04. sep
10:00
Hareskovens Lilleskole
Bagsværd Skole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Nord Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
04. sep
11:00
Bagsværd Kostskole og Gymnasium - Grundskolen
Hareskovens Lilleskole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Nord Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
04. sep
11:00
Hareskov Skole
Bagsværd Skole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Nord Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
04. sep
12:00
Bagsværd Skole
Bagsværd Kostskole og Gymnasium - Grundskolen
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Nord Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
04. sep
12:00
Hareskov Skole
Hareskovens Lilleskole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Nord Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
05. sep
17:30
Værløse BK
Vallensbæk IF
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Værløse BK
Brede IF
U19 Drenge 2 (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Herstedøster IC (1)
BFC Lundegården (1)
U7 drenge 3:3 (18) - 7. september Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
AB (1)
Hjorten Fodbold, Herlev
U7 drenge 3:3 (18) - 7. september Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Herstedøster IC (2)
AB (2)
U7 drenge 3:3 (18) - 7. september Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Bagsværd BK (2)
BFC Lundegården (2)
U7 drenge 3:3 (18) - 7. september Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Hareskov IF/Værløse BK
Oversidder
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:20
Herlev IF
Værløse BK (2)
U7 drenge 3:3 (18) - 7. september Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:20
Oversidder
Herstedøster IC (2)
U7 drenge 3:3 (18) - 7. september Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:20
Værløse BK (1)
Bagsværd BK (1)
U7 drenge 3:3 (18) - 7. september Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:20
Oversidder
Herstedøster IC (1)
U7 drenge 3:3 (18) - 7. september Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:40
Hjorten Fodbold, Herlev
Værløse BK (1)
U7 drenge 3:3 (18) - 7. september Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:40
BFC Lundegården (1)
AB (1)
U7 drenge 3:3 (18) - 7. september Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:40
BFC Lundegården (2)
Herlev IF
U7 drenge 3:3 (18) - 7. september Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:40
AB (2)
Bagsværd BK (2)
U7 drenge 3:3 (18) - 7. september Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Værløse BK (2)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (18) - 7. september Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Herstedøster IC (2)
Bagsværd BK (2)
U7 drenge 3:3 (18) - 7. september Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Bagsværd BK (1)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (18) - 7. september Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Herstedøster IC (1)
AB (1)
U7 drenge 3:3 (18) - 7. september Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:20
Værløse BK (1)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (18) - 7. september Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:20
BFC Lundegården (1)
Hjorten Fodbold, Herlev
U7 drenge 3:3 (18) - 7. september Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:20
Herlev IF
Oversidder
U7 drenge 3:3 (18) - 7. september Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:20
AB (2)
BFC Lundegården (2)
U7 drenge 3:3 (18) - 7. september Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:30
Hareskov IF/Værløse BK
Virum-Sorgenfri BK
U16 Drenge Mester (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:40
Bagsværd BK (2)
Værløse BK (2)
U7 drenge 3:3 (18) - 7. september Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:40
Herlev IF
Herstedøster IC (2)
U7 drenge 3:3 (18) - 7. september Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:40
AB (1)
Bagsværd BK (1)
U7 drenge 3:3 (18) - 7. september Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:40
Værløse BK (1)
Herstedøster IC (1)
U7 drenge 3:3 (18) - 7. september Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Hjorten Fodbold, Herlev
Bagsværd BK (1)
U7 drenge 3:3 (18) - 7. september Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Oversidder
BFC Lundegården (1)
U7 drenge 3:3 (18) - 7. september Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
BFC Lundegården (2)
Værløse BK (2)
U7 drenge 3:3 (18) - 7. september Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Oversidder
AB (2)
U7 drenge 3:3 (18) - 7. september Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Værløse BK
Hørsholm-Usserød IK
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
Værløse BK
Ølsted IF
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
10. sep
17:30
Værløse BK
Oversidder
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:30
Værløse BK
Brede IF
Serie 4 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Værløse BK (2)
Roskilde Boldklub (2)
Ungdomspokalen U15 Drenge B (10) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Værløse BK
Virum-Sorgenfri BK
U11 Drenge 4 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
17:30
Værløse BK
Ølstykke FC
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Værløse BK
Ålholm IF
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Værløse BK
Oversidder
8:8 U13 Drenge M (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Værløse BK
Brøndby Strand IK
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Værløse
Nerashté, Ballerup
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:15
Værløse BK
BK Friheden
U19 Drenge Mester (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
20:00
Rønneholtparkens FK
Værløse BK
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:30
Værløse BK
Oversidder
Serie 4 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Hareskov IF/Værløse BK
BK Avarta
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Værløse BK
Bagsværd BK
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:30
Værløse BK
Farum BK
U19 Drenge 2 (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Værløse BK
Hillerød Fodbold
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:15
Værløse BK
Ishøj IF
U19 Drenge Mester (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Værløse BK
Hundested IK
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
23. sep
19:00
Værløse BK
Nødebo IF
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. sep
17:30
Værløse BK
Lyngby Boldklub 1921
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. sep
18:30
Værløse BK
Hareskov IF
Serie 4 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:45
Værløse BK
Frederikssund IK
U11 Drenge 4 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Værløse BK
Karlslunde IF
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:30
Hareskov IF/Værløse BK
B. 1973, Herlev
U16 Drenge Mester (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
Værløse BK
Ølstykke FC
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 1
|